This is alternative content.

dzisiaj jest: 29 stycznia 2023. imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
flaga Polski 

This is alternative content.

Turniej halowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zawichost
VII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zawichost.

PEREŁKI KONTRA ŚWISTAKI & SKRZATY

O tym jak mieszkańcy w piłkę grali

 

W dniu  19 lutego w  hali  sportowej  ZSO  w  Zawichoście  odbył  się  VII  Halowy  Turniej  Piłki  Nożnej  o  Puchar  Burmistrza  Miasta  i  Gminy  Zawichost. Uczestniczyło                w nim sześć drużyn, które w drodze eliminacji grupowych, rozegranych półfinałów i wielkiego finału zajęły ostatecznie następujące miejsca:

 

I miejsce      OLD BOYS

II  miejsce    PEREŁKI  

III miejsce   ŚWISTAKI & SKRZATY

IV miejsce   SPEED

V  miejsce   SKS  BOLEK m

VI  miejsce  ROCKET  FUEL

Wyniki:

GRUPA  „A”                                                                        GRUPA „B”

1.PEREŁKI                           6 pkt.                                  1.OLD  BOYS            6 pkt.

2.ŚWISTAKI & SKRZATY  3 pkt.                                  2.SPEED                    3 pkt.

3.SKS BOLEK                      0 pkt.                                  3.ROCKET FUEL      0 pkt.

Mecz o 5 miejsce

ROCKET FUEL – SKS BOLEK 0 : 2

Półfinał

PEREŁKI  -  SPEED 3 : 1

ŚWISTAKI  &  SKRZATY   -  OLD  BOYS    2 : 4 

Mecz o 3 miejsce

SPEED  -  ŚWISTAKI & SKRZATY    1 : 3

Finał

OLD  BOYS  -  PEREŁKI  2 : 1

Kategorie

Najlepszy strzelec - Kaczmarski  Dariusz - OLD  BOYS Zawichost.

Najlepszy zawodnik - Konstanty  Krawczyński - ŚWISTAKI  &  SKRZATY.

Najlepszy bramkarz - Bartłomiej  Barszcz  - PEREŁKI.

Sędziowie turnieju

Panowie PAWEŁ  ANIOŁ  I  KAMIL  PRZYŁUCKI z  Sekcji  Terenowej  w  Sandomierzu. 

Opieka Medyczna

Pan ANDRZEJ HOŁODY

Wolontariusze

Uczniowie ZSO TOMASZEWSKI MICHAŁ, ŻAK PIOTR,  DUTKIEWICZ JAKUB, MAZIARZ  GRZEGORZ .

Organizatorzy

Nauczyciele wychowania fizycznego w ZSO w Zawichoście JACEK  STĘPIEŃ , ANNA  LIBOR , EWA  STĘPIEŃ

Patronat

Burmistrz Miasta i Gminy ZawichostTOMASZ SIWEK, który ufundował i wręczył drużynom oraz zawodnikom pamiątkowe puchary i dyplomy.

Składy Drużyn:              

OLD  BOYS  ZAWICHOST

1.Strugalski  Adam                                                       

2.Kaczmarski  Leszek                                                  

3.Kaczmarski  Dariusz                                           

4.Grzyb  Marek                                                            

5.Tutak  Arkadiusz                                                       

6.Tutak  Sylwiusz                         

7.Dąbrowski  Ryszard                                                   

8.Hołody  Andrzej

9.Jabłoński  Zbigniew                                                                    

10.Winiarski  Piotr

11.Grzyb Julian                                                             

12.Jakubczyk  Adam                  

 PEREŁKI

1.Barszcz  Bartłomiej

2.Maziarz  Michał

3.Mazur  Alan

4.Hołody  Michał

5.Boleń  Łukasz

6.Maziarz  Paweł

7.Kwieciński  Kamil

ŚWISTAKI  &  SKRZATY

1.Jabłoński  Przemysław                                             

2.Przewłocki  Hubert                                                  

3.Oskroba Paweł                                                         

4.Krawczyński  Konstanty                                          

5.Strugalski Konrad                                                     

6.Krakowiak  Adrian                                                  

7.Cichoń  Karol                                                           

8.Szwagierczak  Jakub                                                                        

SPEED

1.Pęksa  Piotr                                               

2.Grabowski  Konrad                                                                                   

3.Rosiński  Piotr                                                                              

4.Pietrusiński  Michał                                                                         

5.Cienkiera Bartłomiej                                                                                 

6.Wojciechowski Michał                                                                               

7.Musiał  Karol                                                                                 

8.Skorupa  Mateusz

 SKS  BOLEK

1.Siejka  Mirosław

2.Mizera  Przemysław

3.Kryształowski  Mateusz

4.Siejka  Emil

5.Siejka  Daniel

6.Czerwiec  Kamil

7.Strawiński  Bartłomiej

ROCKET  FUEL

1.Płatek  Krystian

2.Płatek  Dawid

3.Grachiński  Dawid

4. Kolasiński  Mateusz

5.Król Paweł

6.Tomalski  Mariusz  

7.Skóra Przemysław

Oprac. na podst. mat. Jacka Stępnia