This is alternative content.

dzisiaj jest: 3 lutego 2023. imieniny: Błażej, Hipolit, Oskar
flaga Polski 

This is alternative content.

Świetlica w Podszynie
TROCHĘ CHĘCI I JUŻ SIĘ KRĘCI
Lekarstwo na nudę…

Z pewnością na nudę nie narzekają dzieci i młodzież korzystająca ze świetlicy wiejskiej w Podszynie. Szczególnie teraz, gdy rozpoczęły się już wakacje, młode pokolenie potrzebuje miejsca gdzie można spotkać rówieśników i miło spędzić z nimi czas. Taką szansę daje  świetlica, do której  zawsze można wstąpić. Każdy  znajdzie tam coś dla siebie, zarówno  starsze pokolenie jak i młodsze.  Mistrzostwa piłki nożnej były tego najlepszym przykładem. Na wspólne kibicowanie  przybyli do świetlicy zarówno jedni jak i drudzy. Uczestnicy zajęć  rozgrywają także własne mecze i turnieje  grając w piłkarzyki lub szachy.

Maluchy chętnie budują domki lub zjeżdżalnie z  ogromnych klocków, a nieco starsi toczą pojedynki bokserskie.

A gdyby to było za mało, można urozmaicić zabawę wspinaczką na ściance wspinaczkowej.

Ponadto wszyscy zawsze chętnie uczestniczą w zajęciach plastycznych, tańcach oraz zabawach.

Wiele radości wzbudziło  powitanie wakacji przy ognisku z pieczeniem kiełbasek oraz chleba, a także wakacyjny pokaz mody i konkurs karaoke.

Dużym zainteresowaniem wśród uczestników cieszą się też zajęcia z wykorzystaniem sprzętu komputerowego. Tradycją świetlicy stają się spotkania przy herbatce, na których można podyskutować, wymienić  poglądy na różne tematy lub zwyczajnie poplotkować.

W naszej świetlicy panuje zawsze miła atmosfera.

Zapraszamy do GALERII>>>

Moderator

Dorota Grzesiak