This is alternative content.

dzisiaj jest: 7 lutego 2023. imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
flaga Polski 

This is alternative content.

Mikołajki w Chrapanowie
NAWET KSAWERY NIE POWSTRZYMAŁ MIKOŁAJA
Udane Mikołajki w Chrapanowie

Świętowanie Mikołajek stało się już tradycją w świetlicy wiejskiej w Chrapanowie. W dniu 6 grudnia 2013 r. odbyło się spotkanie mikołajkowe, na które przybyły dzieci i młodzież wraz z rodzicami.

Rozpoczęcie zaplanowane było na godzinę 17 00 jednak z uwagi na niesprzyjającą aurę, jak i z powodu awarii prądu w całej okolicy uroczystość rozpoczęła się z godzinnym opóźnieniem. Pomimo obaw dzieci nie zabrakło również najważniejszej osoby tego spotkania, tak bardzo oczekiwanej przez wszystkich obecnych - Świętego Mikołaja, który obdarował wszystkich uczestników zajęć w świetlicy słodkimi upominkami - po wspólnej deklaracji dzieciaków, że były grzeczne.

Wyposażenie świetlicy wzbogaciło się także o stół do mini hokeja, gry planszowe, puzzle, kredki itp.,

Mikołaj nie zapomniał także i o „dużych” dzieciach dla wszystkich obecnych był również kosz pełen łakoci.

Wspólnym zdjęciom z Mikołajem również nie było końca.

Gdy nadszedł czas rozstania Gość został obdarowany własnoręcznie wykonanymi przez uczestników zajęć ozdobami świątecznymi. Wszyscy szybko zabrali się za rozpakowywanie upominków i pałaszowanie słodkości. Dzieci były zachwycone. Spotkanie przebiegło w ciepłej i miłej atmosferze.

Zorganizowanie uroczystości było możliwe dzięki uprzejmości pana Kazimierza Rzepki oraz ofiarności sponsora, którym serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

                                                                     Moderator świetlicy

                                                                                Anna Sobieszkoda