This is alternative content.

dzisiaj jest: 3 lutego 2023. imieniny: Błażej, Hipolit, Oskar
flaga Polski 

This is alternative content.

Dzień dziecka w Chrapanowie

TAKI ROZEŚMIANY I PACHNĄCY LATEM DZIEŃ,

JEST TYLKO RAZ W ROKU

Dzień Dziecka w Chrapanowie

W dniu 1 czerwca 2014 roku w świetlicy wiejskiej w Chrapanowie odbyły się uroczyste obchody Dnia Dziecka z udziałem Burmistrza Miasta i Gminy Zawichost -  Tomasza Siwka. Celem imprezy była zabawa i aktywizacja rodzin do wspólnego spędzania wolnego czasu. Pogoda dopisała, a dzieci i młodzież nie zawiodły. Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia własnoręcznie wykonanych róż i złożenia życzeń dla wszystkich obecnych Mam, które niedawno obchodziły swoje święto. Dzięki uprzejmości sponsora udało się zorganizować słodki poczęstunek, na który zaproszeni zostali wszyscy obecni w tym dniu w świetlicy.

 

 

Po wzmocnieniu organizmów obfitym posiłkiem, młodzi i dorośli uczestnicy tego rodzinnego festynu wzięli udział w licznych konkursach i zawodach sportowych, które zostały rozegrane na placu przed budynkiem świetlicy. Były m.in.: bieg w workach, przeciąganie liny, bieg na czas z jajkiem na łyżce oraz rzuty do celu.

 

 

 

Wszystkim aktywnym uczestnikom zawodów wręczono dyplomy, słodkie upominki (ufundowane przez Roberta i Renatę Gradzińskich oraz Tomasza Siwka, którym serdecznie dziękujemy), a także przybory szkolne.

 

 

Liczne konkursy na świeżym powietrzu zaostrzyły wszystkim apetyt i dlatego zaplanowane na popołudnie ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek, okazało się głęboko oczekiwanym i miłym zwieńczeniem tego niezwykle radosnego, ale i głęboko przeżywanego święta naszych dzieci.  

 

 

Szczególne podziękowania kierujemy do Radnego Kazimierza Rzepki za pomoc w pracach porządkowych na placu wokół świetlicy oraz do młodzieży, która aktywnie zaangażowała się w tegoroczne przygotowania Dnia Dziecka w Chrapanowie.  

 

Moderator świetlicy

A. Sobieszkoda