This is alternative content.

dzisiaj jest: 3 lutego 2023. imieniny: Błażej, Hipolit, Oskar
flaga Polski 

This is alternative content.

Sprawozdanie z wakacji na nowym boisku

OD MAŁEGO I TO NA CAŁEGO

Sprawozdanie z wakacji na nowym boisku

Dobiegły końca zajęcia wakacyjne zorganizowane na boisku szkolnym w Zawichoście sfinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, prowadzone przez instruktora rekreacji ruchowej Małgorzatę Czajkowską.

 

 

 

           Plan treningów na boisku spotkał się z pozytywnym odzewem ze strony dzieci, młodzieży  i dorosłych. Był alternatywą dla wakacyjnej nudy, jak również doskonałą okazją do propagowania kultury fizycznej, zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu wolnego bez alkoholu, używek  i przemocy w duchu sportowej, uczciwej rywalizacji, odpowiedzialności i troski o właściwy rozwój fizyczny i zdrowotny.

 

 

 

Oferta zajęć na boisku przyciągnęła łącznie ok. 80 osób, byli to głównie mieszkańcy gminy Zawichost oraz dzieci i młodzież spędzająca wakacje w Zawichoście. Okazało się, iż boisko „łączy pokolenia”, … bo tata może pograć z synem, dziadek z wnuczkiem, a babcia jest najlepszym kibicem na świecieJ Zatem sport jest przyjacielem każdego z nas!

 

 

 

Doskonalenie własnej kondycji fizycznej oraz umiejętności technicznych i taktycznych z ulubionych gier zespołowych tj. piła nożna, piłka ręczna dawało wiele radości i zadowolenia z udziału w zajęciach.

 

 

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się treningi z udziałem zawodnika V Ligii lubelskiej Bartłomieja Barszcza, któremu dziękujemy za wszystkie techniczne wskazówki i poświęcony czas. Dziękujemy również rodzicom za zaufanie i powierzenie nam swoich pociech.

 

Małgorzata Czajkowska